Menu

 

Solidna firmaz wieloletnim doświadczeniem

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem oferującym swoje usługi od 1990 roku. Rozpoczęliśmy swoją działalność od produkcji polskich warzyw i owoców. Obecnie mamy przyjemność obsługiwać klientów i zarządzać naszą firmą już w trzecim pokoleniu. Otrzymaliśmy zaszczytne miejsce w czołówce polskich importerów artykułów spożywczych dzięki wieloletniej obecności na rodzimym rynku. Starając się sprostać wymogom rynku oferujemy naszym klientom towary i usługi najwyższej jakości, czego dowodem jest otrzymanie przez naszą firmę znaku jakości ISO 9001 w 2004 roku.

Główne profile działalności Renexu to:

Import oraz export artykułów rolno-spożywczych - w szczególności owoce i warzywa z całego świata

spedycja i transport międzynarodowy

serwis samochodów ciężarowych i naczep

turystyka i hotelarstwo

Szczegółowe informacje można uzyskać na dalszych podstronach naszej witryny internetowej oraz poprzez kontakt telefoniczny. Poniżej znajdą Państwo numery telefonów, a także kontakt mailowy.

Media

Zobacz nasze inne usługi:

O nas

Renex jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego tradycje na rynku polskim sięgają 1947 roku. Zaczynaliśmy jako producenci polskich owoców i warzyw.

Posiadamy certyfikat ISO 9001

Wychodząc naprzeciw wymogom rynku oferujemy towary i usługi najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest zdobyty w 2004 r. znak jakości ISO 9001.

Kontakt

Centrala

ul. Smoleńska 136

85-871 Bydgoszcz, Polska

tel.: +48 52 3604 800

fax: +48 52 3604 815

email: info@renex.bydgoszcz.pl